Eyüpsultan, İstanbul
Haritada Gör
11 gün önce yayınlandı.
İş Tanımı

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. Bölge Müdürlüğüne Bağlı mağazalarda tam zamanlı olarak görev alacak "Mağaza Çalışanı" ekip arkadaşları arıyoruz. - Mağazanın ürün stoklarını takip etmek ve sipariş sürecini yönetmek, - Mal kabul görevlilerine destek vermek, - İlgili alandaki operasyonel işlerden sorumlu olarak, görevlendirildiği bölümlerde aktif olarak çalışmak, - Ürünlerin reyonlarda standartlara göre olmasını sağlamak, - Online müşteri siparişlerini hazırlamak, - Müşteri ilişkilerine destek vermek, - Mağaza kasalarıyla ilgili tüm işlemleri yerine getirmekten sorumlu olmak. Genel Nitelikler: - En az lise mezunu, - Kariyer hedefi olan, - Aktif, dinamik, sonuç odaklı çalışabilen, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, - Sorumluluk almayı seven ve iletişim becerisi gelişmiş, - Ekip çalışmasına yatkın, - Planlı, titiz ve disiplinli çalışma sistemini benimseyen, - Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

Şirketin politikalarını görmek için Aydınlatma Metni'ni inceleyebilirsin.

Çalışma Türü
Tam Zamanlı
Başvuru Sayısı
15
Yan Haklar
Prim, Yemek
İşveren Hakkında

Eyüpsultan, İstanbul

2022 sonu itibariyle 12.000’in üzerinde mağazasıyla Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren A101 Türkiye’nin en yaygın zinciri olmasının yanı sıra 70.000’den fazla çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile perakende sektörünün öncü şirketleri arasındadır. A101; müşterilerine en ucuz fiyatlarla kaliteli gıda ve tüketim malzemeleri sunarken, gerekli denetim, kalite ve tedarik standartlarını geçen ürünlerden yalnızca müşteri memnuniyetini sağlayan ürünlere raflarında yer vermektedir.

Onaylı İşveren, profil bilgilerini eksiksiz doldurmuş ve kontrol sürecini tamamlayarak onaylı işveren olma hakkı kazanmıştır.
.