Gayrimenkul Danışmanı

GOOD INVEST HOME GAYRIMENKUL
Kaydet
Başvur
Başvurdun
Fatsa, Ordu
Haritada Gör
15+ gün önce yayınlandı.
İş Tanımı

Daha öncesinde gayrimenkul danışmanlığı yapmış olmak EN AZ 1 YIL Kurumsal kimliğe uygun yapıda olmak Emlak sektöründe gelecek planları kuran vizyonist bakış açısına sahip olmak Günlük en az 8 saat faal bir şekilde sahada olmak MAAŞLI BİR İŞ DEĞİLDİR, O YÜZDEN EMLAK DANIŞMANLIĞI TECRÜBESİ İSTENMEKTEDİR.

Çalışma Türü
Tam Zamanlı
Başvuru Sayısı
6
İşveren Hakkında

Fatsa, Ordu

■ EMLAK SEKTÖRÜNDE DAHA AVANTAJLI KONUMA SAHİP, DAHA ÇOK KAZAN GAYRIMENKUL UZMANI OLMAK İÇİN PROFESYONEL BİR EKİPLE MENTÖR DANIŞMANLAR EŞLİĞİNDE AKADEMİK EGİTİMLER VE SAHA UYGULAMALARINA SAHİP OLMAK.. ■ SEKTÖRDEKİ DİĞER EMLAK OFİSLERİNDEN DAHA FAZLA PRİM ALMA AVANTAJI.. ■ PORTFÖY DESTEĞİ VE DAHA FAZLASI İÇİN EMLAK DANIŞMANI OLMAK İSTEYENLERİ ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ.

Onaylı İşveren, profil bilgilerini eksiksiz doldurmuş ve kontrol sürecini tamamlayarak onaylı işveren olma hakkı kazanmıştır.