Ataşehir, İstanbul
Haritada Gör
3 gün önce yayınlandı.
İş Tanımı

Ataşehir, Küçükbakkalköy’de Taçspor Tesisleri içerisindeki restoranımızda çalışacak genç, uyumlu ve öğrenmeye istekli ekip arkadaşları arıyoruz. Garsonluk tecrübesi olması şart değildir. Havuz başında yapılan düğün vb. etkinliklerinde de çalışılarak ekstra gelir elde edilebilir. Sporculara ve ailelerine hizmet verilen restoranımızda saygı ve iletişim en ön plandadır. Ciddi ve istikrar sağlayabilecek adayları bekliyoruz.

Çalışma Türü
Tam Zamanlı
Başvuru Sayısı
3
Yan Haklar
Prim, Yol, Yemek
Maaş Bilgisi
20.000 TL - 24.000 TL / Aylık
İşveren Hakkında

Ataşehir, İstanbul

Ataşehir Galatasaray Taçspor Tesislerinde bulunan kafe,restoran ve banket bölümümüzde çalışacak güler yüzlü, enerjik ekip arkadaşları arıyoruz. Restoran dışında hem büfe hem de havuz başı hizmeti vermiş olduğumuz tesisimizde çok yönlü bir çalışma tecrübesi edinebilirsiniz. Ekibimiz genç insanlardan oluşmaktadır ve aradaki iletişime önem veririz. Tenis, yüzme ve voleybol sporcularına hizmet vermekten keyif alacak, havuz müşterisiyle çalışabilecek servis personellerini bekliyoruz.

Onaylı İşveren, profil bilgilerini eksiksiz doldurmuş ve kontrol sürecini tamamlayarak onaylı işveren olma hakkı kazanmıştır.
.