Şehitkamil, Gaziantep
Haritada Gör
3 gün önce yayınlandı.
İş Tanımı

Gaziantep Beylerbeyi bölgesinde bulunan emlak Firmamızda bay bayan ekip arkadaşları alınacaktır aranan kriterler ise işi bilen genç dinamik hırslı kendi kazancını kendi belirleyecek olan ekip arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız yüksek prim ile çalışacak kendi kazancınızı kendiniz belirleyeceğiniz bir iş mi arıyorsunuz işte size fırsat askerlik görevinden muaf ve bitirmiş olamalıdır. Şehitkamil bölgesinde oturanlar tercihimizdir.

Çalışma Türü
Tam Zamanlı
Başvuru Sayısı
1
Yan Haklar
Prim, Yol, Yemek
İşveren Hakkında

Şehitkamil, Gaziantep

2010 Yılı Mayıs Ayında Kurulan HAZIRA Emlak Bugün Gaziantep'te Gayrimenkul Satışı Gerçekleştiren Kurumdur. Firmamız profesyonel anlamda yurt içinde gayrimenkul danışmanlığı ve pazarlamacılığı yapmak üzere kuruldu. Firmamız kuruluşundan itibaren kaliteli ve güvenilir hizmeti her zaman ön planda tutmayı amaç edinmiştir. Firmamız sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde

Onaylı İşveren, profil bilgilerini eksiksiz doldurmuş ve kontrol sürecini tamamlayarak onaylı işveren olma hakkı kazanmıştır.
.